شیر کاهش فشار گاز فیشر 67C 67CFR 250 PSI 1/4 NPT

محل منبع آمریکا
گواهی ccc,ce
مقدار حداقل تعداد سفارش 20
قیمت USD$130/PC
جزئیات بسته بندی کارتن
زمان تحویل 10-15 روز کاری
شرایط پرداخت L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه 100

برای نمونه و کوپن رایگان با من تماس بگیرید.

واتس اپ:0086 18588475571

ویچت: 0086 18588475571

اسکایپ: sales10@aixton.com

اگر نگرانی دارید، ما به صورت آنلاین 24 ساعته راهنمایی می کنیم.

x
جزئیات محصول
نام تجاری Fisher شماره مدل 67C، 67CFR
ثبت فشار درونی؛ داخلی رسانه ها گاز
نام محصول شیر کاهش فشار گاز دامنه فشار 0~60 PSI
برجسته

شیر کاهش فشار گاز فیشر

,

شیر کاهش فشار گاز 250 PSI

,

شیر تنظیم کننده فشار مایع 250 PSI

پیام بگذارید
توضیحات محصول

کنترل کننده های فشار دیجیتال سری 67C،67CFR

 

توضیحات محصول

تنظیم کننده های مستقیم سری 67C به طور معمول برای ارائه فشار های کنترل شده و کاهش یافته به کنترل کننده های پنوماتیک و الکتروپنوماتیک و سایر ابزارها استفاده می شوند.آنها برای اکثر کاربردهای هوا یا گاز مناسب هستندکاربرد های دیگر شامل ارائه فشار کاهش یافته به چک های هوا، جت های هوا و تفنگ های اسپری است.

 

• انواع 67C و 67CS تنظیم کننده های استاندارد تغذیه ابزار بدون فیلتر یا تسکین داخلی هستند.

• انواع 67CFR و 67CFSR دارای یک فیلتر و یک شیر تخلیه داخلی با یک صندلی نرم برای بسته شدن قابل اعتماد بدون نشت قابل تشخیص هستند.

 

• طراحی شده برای ابزار دیجیتال

 

• ساخت خونریزی هوشمند اختیاری

 

• ساخت فولاد ضد زنگ

 

• فشرده و سبک

 

• از دست دادن هوا

 

• نگهداری آسان

 

• فیلتر یکپارچه اختیاری

 

• دریچه کمک داخلی اختیاری

 

• ساخت و ساز محکم

 

 

پارامتر محصول

نام محصول دریچه تنظیم فشار فشار کاهش
مدل محصول 67C،67CFR
محدوده فشار 0 تا 60 PSI
اندازه رابط 1/4NPT
حداکثر جریان 30Nm3/h
رسانه قابل اجرا هوا، مایع
حداکثر فشار ورودی 250 PSI

فشار پایین جریان داخلی در سمت پایین دیافراگم ثبت می شود. هنگامی که فشار پایین جریان برابر یا بالاتر از فشار تنظیم شده باشد،پلگ دریچه در برابر سوراخ نگه داشته می شود و هیچ جریان از طریق تنظیم کننده وجود داردهنگامی که تقاضا افزایش می یابد، فشار پایین رود کمی کاهش می یابد و به بهار اجازه می دهد تا گسترش یابد، ساقه را به پایین و پلاگین شیر را از سوراخ دور کند. این اجازه می دهد تا جریان از طریق تنظیم کننده باشد.اصل کار

 

شیر کاهش فشار گاز فیشر 67C 67CFR 250 PSI 1/4 NPT 0

اگر به هر دلیلی، خارج از شرایط عملیاتی عادی، فشار پایین رودخانه از نقطه تنظیم تنظیم کننده فراتر رود،نیروی ایجاد شده توسط فشار پایین رود، دیافراگم را بالا می برد تا زمانی که دیافراگم از صندلی رفع شود.. اين اجازه ميده که جریان از طریق امداد نشان دهنده.67CFR یا 67CFSR یک پلاگین استالستومری است که از نشت هوا از جریان پایین به اتمسفر در طول کار عادی جلوگیری می کند، در نتیجه حفظ هوا گیاهان.

 

هواپیمای خونریزی هوشمند

در برخی موارد، اگر فشار ورودی از دست رفته یا کمتر از نقطه تنظیم تنظیم کننده کاهش یابد، فشار پایین را از بین بردن مطلوب است.اگر تنظیم کننده بر روی تجهیزات نصب شده باشد که گاهی اوقات هیچ تقاضای جریان ندارند اما انتظار می رود در هنگام از دست دادن فشار ورودی جریان داشته باشدانواع 67CFR و 67CFSR می توانند با گزینه Smart Bleed سفارش داده شوند که شامل یک شیر باز کن داخلی برای این برنامه است.اگر فشار ورودی از دست رفته یا کمتر از نقطه تنظیم تنظیم کننده کاهش یابداین گزینه نیاز به خونریزی ثابت در جریان پایین تنظیم کننده را از بین می برد و در نتیجه هوا گیاه را حفظ می کند.

 

یادداشت

در طول کار عادی ، صندلی فلزی به فلزی دریچه بازکن اجازه می دهد جریان محدودی از طریق تنظیم کننده از ورودی به خروجی داشته باشد ، حتی زمانی که تقاضای پایین رودخانه وجود نداشته باشد.برای جلوگیری از افزایش فشار پایین رودخانه، گزینه خونریزی هوشمند فقط با نسخه ی داخلی سری 67C در دسترس است.

 

حفاظت از فشار بیش از حد

تنظیم کننده های سری 67C دارای حداکثر فشار خروجی هستند که کمتر از حداکثر فشار ورودی هستند.یک دستگاه کاهش فشار یا محدودیت فشار مورد نیاز است اگر فشار ورودی می تواند از حداکثر فشار خروجی بالاتر باشد.انواع 67CR، 67CSR، 67CFR و 67CFSR دارای یک دریچه تخلیه داخلی با ظرفیت کم برای نشت های جزئی صندلی هستند. Other overpressure protection must be provided if the maximum inlet pressure can exceed the maximum pressure rating of the downstream equipment or exceeds the maximum outlet pressure rating of the regulator.

شیر کاهش فشار گاز فیشر 67C 67CFR 250 PSI 1/4 NPT 1

شیر کاهش فشار گاز فیشر 67C 67CFR 250 PSI 1/4 NPT 2

شیر کاهش فشار گاز فیشر 67C 67CFR 250 PSI 1/4 NPT 3

 

شیر کاهش فشار گاز فیشر 67C 67CFR 250 PSI 1/4 NPT 4