CCC Y100 گیج فشار شعاعی 100 میلی متر مس مشترک پوسته آهنی M20*1.5

محل منبع چین
نام تجاری MC
شماره مدل Y100
مقدار حداقل تعداد سفارش 10
قیمت usd4.5piece
جزئیات بسته بندی کارتن
زمان تحویل 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه 1000 عدد یک هفته

برای نمونه و کوپن رایگان با من تماس بگیرید.

واتس اپ:0086 18588475571

ویچت: 0086 18588475571

اسکایپ: sales10@aixton.com

اگر نگرانی دارید، ما به صورت آنلاین 24 ساعته راهنمایی می کنیم.

x
جزئیات محصول
گواهی CCC نام محصول گیج فشار شعاعی
دقت 1.6٪ اندازه 100 میلی متر
رشته اتصال M20 * 1.5 دقت 1.6٪
برجسته

گیج فشار شعاعی CCC Y100

,

فشار سنج شعاعی 100 میلی متر

,

گیج فشار مس 100 میلی متر

پیام بگذارید
توضیحات محصول

MC CCC Y100 100mm M20*1.5 گیج فشار پوسته آهنی مفصل مسی شعاعی

 

فشار سنج

ابزاری برای اندازه گیری وضعیت یک سیال (مایع یا گاز) که با نیرویی که سیال در حالت سکون بر واحد سطح اعمال می کند، مانند پوند بر اینچ مربع یا نیوتن بر سانتی متر مربع مشخص می شود.

قرائت روی یک گیج که تفاوت بین دو فشار است به فشار گیج معروف است.اگر کمترین فشار، فشار جو باشد، فشار کل یا مطلق، مجموع فشار گیج و اتمسفر است.

ساده ترین دستگاه برای اندازه گیری فشارهای ساکن تا حدود 90 پوند بر اینچ مربع (62 نیوتن بر سانتی متر مربع) یک مانومتر لوله U (نشان داده شده در شکل) است که در آن یک ستون از مایع در لوله به یک منطقه باز است. از فشار بالا و ستون دیگر به منطقه ای با فشار پایین.فشار دیفرانسیل با اختلاف سطح بین دو ستون مایع نشان داده می شود و به صورت اختلاف سطح ضرب در چگالی مایع محاسبه می شود.مایعات مانومتر که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند جیوه، روغن، الکل و آب هستند.

 

 

جداسازی

 

اندازه:

100 میلی متر

دمای عملیاتی

-40 - 70

پنجره:

شیشه ایمنی

شماره مدل:

Y100

رشته اتصال:

M20 * 1.5

دامنه فشار:

0 ~ 60 میلی پاسکال

رشته اتصال:

M20 * 1.5

دقت:

1.6٪

 

CCC Y100 گیج فشار شعاعی 100 میلی متر مس مشترک پوسته آهنی M20*1.5 0CCC Y100 گیج فشار شعاعی 100 میلی متر مس مشترک پوسته آهنی M20*1.5 1CCC Y100 گیج فشار شعاعی 100 میلی متر مس مشترک پوسته آهنی M20*1.5 2CCC Y100 گیج فشار شعاعی 100 میلی متر مس مشترک پوسته آهنی M20*1.5 3CCC Y100 گیج فشار شعاعی 100 میلی متر مس مشترک پوسته آهنی M20*1.5 4

فشارسنج های فشار سنج با متعادل کردن یک ستون سیال در برابر ستون دوم سیال، فشار روی سیال را اندازه گیری می کنند.این نوع فشارسنج ساده ترین نوع است و از یک لوله شفاف به شکل U تشکیل شده است که تا حدی با یک سیال مانومتری مانند جیوه پر شده است.

گیج های فشار مطلق برای اندازه گیری فشار مستقل از نوسانات طبیعی فشار اتمسفر استفاده می شوند.یک خلاء مرجع به طرف عنصر اندازه گیری متصل است که تحت فشار نیست.فشار صفر و بدون تغییر دارد.

گیج فشار کپسولی: عنصر حساس دم از دو دیافراگم که با امواج دایره ای به هم متصل شده اند تشکیل شده است.فشار محیط اندازه گیری در داخل حفره کپسول عمل می کند و از تغییر شکل حاصل می توان برای اندازه گیری غیرمستقیم فشار محیط استفاده کرد.اندازه مقدار فشار توسط نشانگر نمایش داده می شود.گیج فشار دم به طور کلی برای اندازه گیری فشار گاز استفاده می شود و می تواند فشار میکرو را اندازه گیری کند و حفاظت از فشار بیش از حد نیز تا حدودی امکان پذیر است.هنگامی که چندین جزء حساس به کپسول در کنار هم قرار می گیرند، نیروی انتقال بزرگی برای اندازه گیری فشار بسیار کوچک تولید می کنند.

ساختار اصلی

سوراخ سرریز: در مواقع اضطراری که لوله بوردون ترکید، فشار داخلی از طریق سوراخ سرریز به بیرون آزاد می شود تا از ترکیدن پانل شیشه ای جلوگیری شود.توجه: برای حفظ عملکرد طبیعی سوراخ سرریز، باید حداقل 10 میلی متر فضای پشت میز باقی بماند و سوراخ سرریز را نمی توان تغییر داد یا وصل کرد.
اشاره گر: علاوه بر اشاره گرهای استاندارد، سایر اشاره گرها نیز اختیاری هستند.
پنل شیشه ای: علاوه بر شیشه استاندارد، شیشه های مواد ویژه دیگری مانند شیشه های سکوریت شده و شیشه های غیر بازتابنده نیز اختیاری هستند.
طبقه بندی عملکرد: نوع معمولی (استاندارد)، نوع معمولی برای بخار (M)، نوع مقاوم در برابر حرارت (H)، نوع مقاوم در برابر لرزش (V)، نوع مقاوم در برابر لرزش برای بخار (MV) مقاوم در برابر حرارت و نوع مقاوم در برابر لرزش (HV).
روش تصفیه: تصفیه بدون روغن/بدون آب برای حذف آب یا روغن باقی مانده در قسمت خیس شده در طول ساخت.
نامگذاری بیرونی: رنگ پوسته باید علاوه بر رنگ استاندارد مشخص شود.
دریچه گاز (اختیاری): به منظور کاهش فشار ضربانی، دریچه گاز در ورودی فشار نصب می شود.

 

 

از توجه استفاده کنید

1. متر باید عمودی باشد: در حین نصب باید از آچار 17 میلی متری برای سفت کردن استفاده شود و کیس نباید به زور پیچ خورده باشد.باید از برخورد در حین حمل و نقل جلوگیری کرد.
2. دمای محیط اطراف باید -25 ~ 55 ℃ باشد.
3. فرکانس ارتعاش محیط کار کمتر از 25 هرتز است و دامنه آن بیش از 1 میلی متر نیست.
4. به دلیل دمای بالای محیط در حین استفاده، مقدار نشانگر ابزار به صفر برنمی گردد یا مقدار نشانگر خارج از تحمل است، می توانید برای ایجاد حفره داخلی، پلاگ لاستیکی آب بند را در قسمت بالایی کیس برش دهید. ارتباط ساز با جو؛
5. محدوده استفاده از ابزار باید بین 1/3 و 2/3 از حد بالایی باشد.
6. هنگام اندازه گیری رسانه های خورنده، محیط هایی که ممکن است متبلور شوند و محیط هایی با ویسکوزیته بالا باید دستگاه های جداسازی اضافه شوند.
7. کنتور باید به طور مکرر بررسی شود (حداقل هر سه ماه یکبار) و در صورت مشاهده هرگونه نقص، باید به موقع تعمیر شود.

 

اصل انتخاب
انتخاب گیج فشار باید بر اساس الزامات تولید فرآیند استفاده باشد و تجزیه و تحلیل خاصی برای موقعیت خاص انجام شود.بر اساس برآورده شدن الزامات فناورانه، باید توجه همه جانبه ای به اصل اقتصاد صورت گیرد.به طور کلی، جنبه های زیر باید در نظر گرفته شود:
1. انتخاب نوع
انتخاب نوع ابزار باید الزامات تولید فرآیند را برآورده کند.به عنوان مثال، آیا انتقال از راه دور، ضبط خودکار یا زنگ هشدار لازم است.آیا ماهیت محیط اندازه گیری شده (مانند دمای محیط اندازه گیری شده، ویسکوزیته، خورندگی، درجه آلودگی، قابل اشتعال و انفجار و غیره) الزامات خاصی را برای ابزار، شرایط محیطی در محل (مانند رطوبت، دما، قدرت میدان مغناطیسی، ارتعاش و ...) به نوع ابزار و غیره نیاز دارد. بنابراین انتخاب صحیح نوع ابزار با توجه به الزامات فرآیند، پیش نیاز مهمی برای اطمینان از عملکرد طبیعی ابزار و تولید ایمن است.
به عنوان مثال، لوله فنری فشارسنج معمولی بیشتر از آلیاژ مس ساخته شده است (فولاد آلیاژی برای فشار بالا استفاده می شود)، در حالی که جنس لوله فنری فشار سنج برای آمونیاک تمام فولاد کربنی (یا فولاد ضد زنگ) است. و آلیاژ مس مجاز نیست.از آنجایی که آمونیاک با مس واکنش می دهد و منفجر می شود، نمی توان از فشارسنج های معمولی برای اندازه گیری فشار آمونیاک استفاده کرد.
گیج فشار اکسیژن و فشار سنج معمولی می توانند از نظر ساختار و جنس دقیقاً یکسان باشند اما فشار سنج اکسیژن باید بدون روغن باشد.زیرا روغن وارد سیستم اکسیژن می شود و به راحتی می تواند باعث انفجار شود.هنگام کالیبره کردن گیج فشار اکسیژن مورد استفاده، روغن را نمی توان به عنوان محیط کاری مانند فشارسنج های معمولی استفاده کرد و فشار سنج اکسیژن باید به شدت ذخیره شود تا از تماس با روغن جلوگیری شود.در صورت لزوم استفاده از فشارسنج روغن موجود برای اندازه گیری فشار اکسیژن، باید قبل از استفاده بارها و بارها با تتراکلرید کربن تمیز شود و تا زمانی که روغن وجود نداشته باشد، به دقت بررسی شود.

 

2. تعیین محدوده اندازه گیری

به منظور اطمینان از اینکه عنصر الاستیک می تواند به طور قابل اعتماد در محدوده ایمن تغییر شکل الاستیک کار کند، هنگام انتخاب محدوده فشار سنج، باید فضای کافی با توجه به اندازه فشار اندازه گیری شده و سرعت تغییر فشار وجود داشته باشد.بنابراین حد بالایی گیج فشار باید از حداکثر مقدار فشار ممکن در تولید فرآیند بیشتر باشد.طبق "مقررات فنی طراحی کنترل اتوماتیک شیمیایی"، هنگام اندازه گیری فشار پایدار، حداکثر فشار کاری نباید از 2/3 حد بالایی اندازه گیری تجاوز کند.هنگام اندازه گیری فشار ضربانی، حداکثر فشار کاری نباید از 1/2 حد بالایی اندازه گیری تجاوز کند.هنگام اندازه گیری فشار بالا، حداکثر فشار کاری نباید از 3/5 حد بالایی اندازه گیری تجاوز کند.به طور کلی، حداقل مقدار فشار اندازه گیری شده نباید کمتر از 1/3 حد بالایی اندازه گیری دستگاه باشد.به طوری که از رابطه خطی بین خروجی کنتور و ورودی اطمینان حاصل شود
پس از محاسبه حد بالا و پایین کنتور بر اساس مقادیر حداکثر و حداقل پارامترهای اندازه گیری شده، نمی توان از این مقدار به طور مستقیم به عنوان محدوده اندازه گیری کنتور استفاده کرد.هنگامی که حد بالایی مقیاس ابزار را انتخاب می کنیم، باید از سری استاندارد تعیین شده توسط کشور انتخاب شود.سری استاندارد محدوده های اندازه گیری فشار سنج در چین عبارتند از: -0.1-0.06،0.15;0-1،1.6،2.5،4،6،10X10 اینچ مگاپاسکال (که در آن n یک عدد صحیح طبیعی است. می تواند مثبت یا منفی باشد).

 

3. انتخاب سطح دقت
با توجه به حداکثر خطای مطلق مجاز تولید فرآیند و حداکثر دامنه ابزار انتخابی، حداکثر خطای نقل قول مجاز دستگاه محاسبه می شود و دقت دستگاه در کلاس دقت مشخص شده توسط کشور تعیین می شود.به طور کلی، هرچه ابزار انتخاب شده دقیق تر باشد، نتیجه اندازه گیری دقیق تر و قابل اعتمادتر خواهد بود.با این حال، نمی توان در نظر گرفت که دقت ابزار انتخابی بالاتر باشد

 

استفاده

 

CCC Y100 گیج فشار شعاعی 100 میلی متر مس مشترک پوسته آهنی M20*1.5 5

 

جداسازی

 

اندازه:

100 میلی متر
 • دمای عملیاتی
 • -40 - 70
 • پنجره:
 • شیشه ایمنی
 • شماره مدل:
 • Y100
 • رشته اتصال:
 • M20 * 1.5
 • دامنه فشار:
 • 0 ~ 60 میلی پاسکال
 • رشته اتصال:
 • M20 * 1.5
 • دقت:
 • 1.6٪
 •