دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو

محل منبع چین
نام تجاری MC
گواهی CCC CE
شماره مدل MC-666
مقدار حداقل تعداد سفارش 10
قیمت usd90 piece
جزئیات بسته بندی کارتن
زمان تحویل 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه 1000

برای نمونه و کوپن رایگان با من تماس بگیرید.

واتس اپ:0086 18588475571

ویچت: 0086 18588475571

اسکایپ: sales10@aixton.com

اگر نگرانی دارید، ما به صورت آنلاین 24 ساعته راهنمایی می کنیم.

x
جزئیات محصول
دقت 2.5٪ قدرت باتری
وزن 80 گرم مدل MC-666
ابعاد 114*53*25 میلی متر رنگ سیاه
برجسته

2.5% دقت گیج فشار دیجیتال

,

MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو

,

دقت 2.5% عمق سنج رنگ

پیام بگذارید
توضیحات محصول

MC MC-666 دقت 2.5% با باتری سنج رنگ ماشین عمق سنج رنگ ضخامت پوشش ضخامت رنگ

 

ضخامت سنج
ضخامت سنج یک گیج است که برای اندازه گیری ضخامت مواد و اجسام استفاده می شود.در تولیدات صنعتی، اغلب برای نمونه برداری مداوم یا نمونه برداری از ضخامت محصولات (مانند صفحات فولادی، نوارهای فولادی، فیلم ها، کاغذ، فویل های فلزی و سایر مواد) استفاده می شود.
ضخامت سنج های رادیواکتیو وجود دارند که از ویژگی های نفوذ پرتوهای آلفا، بتا و پرتوهای گاما استفاده می کنند.ضخامت سنج های اولتراسونیک وجود دارد که از تغییرات فرکانس اولتراسونیک استفاده می کنند.ضخامت سنج های جریان گردابی وجود دارد که از اصل جریان گردابی استفاده می کنند.و از اصل اندازه گیری تماس مکانیکی استفاده می کنند.ضخامت سنج و غیره

 

مشخصات

 

دقت 2.5٪
قدرت باتری
ابعاد 114*53*25 میلی متر
وزن 80 گرم
مدل MC-666
نام تجاری MC
ضمانتنامه 1 سال
رنگ سیاه

 

معرفی کنید
ضخامت سنج می تواند برای اندازه گیری ضخامت صفحه نورد و نوار به صورت آنلاین و خروجی آن به صورت سیگنال های الکتریکی استفاده شود.سیگنال الکتریکی به نمایشگر و سیستم کنترل خودکار ضخامت خروجی می شود تا کنترل ضخامت خودکار (AGC) ضخامت نوار را مشخص کند.در حال حاضر چهار ضخامت سنج متداول وجود دارد: اشعه γ، بتا، اشعه ایکس و پرتو ایزوتوپی و غیره که همگی در قسمت خروجی یا ورودی آسیاب نواری قرار می گیرند.هنگام طراحی و نصب ضخامت سنج در صورت امکان باید تا حد امکان به رول کار نزدیک شود تا زمان تنظیم تاخیر ضخامت صفحه کاهش یابد.

دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 0دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 1دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 2دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 3دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 4


 

نوع اصلی
ابزاری که برای تعیین ضخامت خود ماده یا ضخامت لایه پوشش سطح مواد استفاده می شود.ضخامت برخی از اجزاء باید در طول ساخت و نگهداری اندازه گیری شود تا ضخامت مواد، یکنواختی هر نقطه، و درجه خوردگی و سایش مواد را درک کنیم.گاهی اوقات ضخامت لایه پوششی روی سطح مواد باید اندازه گیری شود تا کیفیت محصول و ایمنی تولید تضمین شود.با توجه به اصول مختلف اندازه گیری، چهار ضخامت سنج متداول وجود دارد: اولتراسونیک، مغناطیسی، جریان گردابی و ایزوتوپ.
سرعت صدای اولتراسونیک در رسانه های مختلف متفاوت است، اما سرعت صوت در همان محیط ثابت است.هنگامی که موج اولتراسونیک در محیط منتشر می شود، هنگامی که با محیط دوم مواجه می شود منعکس می شود.فاصله زمانی از ارسال تا دریافت پالس اولتراسونیک اندازه گیری می شود و این فاصله زمانی را می توان به ضخامت تبدیل کرد.این نوع ضخامت سنج بیشترین کاربرد را در صنعت برق دارد.اغلب برای تعیین ضخامت درام های دیگ بخار، لوله های سطح گرمایش، لوله ها و غیره و همچنین برای بررسی ابعاد ساختاری قطعات کار استفاده می شود.این نوع ضخامت سنج بیشتر قابل حمل است و از نظر اندازه شبیه یک رادیو نیمه هادی کوچک است و نمایشگر مقدار ضخامت بیشتر دیجیتال است.برای فولاد، حداکثر ضخامت اندازه گیری شده حدود 2000 میلی متر، با دقت 0.01±0.1 میلی متر است.
هنگامی که ضخامت سنج مغناطیسی مقاومت مغناطیسی مواد مغناطیسی مختلف را اندازه گیری می کند، مقدار اندازه گیری شده به دلیل ضخامت پوشش غیر مغناطیسی روی سطح متفاوت خواهد بود.از این تغییر می توان برای اندازه گیری ضخامت لایه پوششی استفاده کرد.اغلب برای اندازه گیری ضخامت لایه آلومینیوم پاشیده شده، لایه پلاستیک، لایه آبکاری، لایه فسفاته، لایه رنگ و غیره بر روی سطح فلز فرومغناطیسی استفاده می شود.
ضخامت سنج جریان گردابی هنگامی که سیم پیچ پروب حامل جریان فرکانس بالا بر روی سطح فلز مورد اندازه گیری قرار می گیرد، جریان گردابی در بدنه فلزی به دلیل عمل میدان مغناطیسی با فرکانس بالا ایجاد می شود و میدان مغناطیسی ایجاد می شود. توسط این جریان گردابی بر روی سیم پیچ پروب واکنش داده و باعث تغییر امپدانس آن می شود. لایه پوشش سطح فلز را می توان به طور غیر مستقیم با توجه به تغییر امپدانس سیم پیچ پروب اندازه گیری کرد.اغلب برای اندازه گیری ضخامت لایه اکسید روی آلومینیوم یا سایر پوشش های عایق روی سطح آلومینیوم و مس استفاده می شود.
ضخامت سنج ایزوتوپ از اصول مختلف ضخامت مواد مختلف برای جذب و پراکندگی تابش استفاده می کند و می تواند ضخامت مواد فلزی مانند صفحات فولادی نازک، صفحات نازک مسی، صفحات نازک آلومینیومی، ورق های فولادی سیلیکونی، ورق های آلیاژی، ورق های لاستیکی، فیلم های پلاستیکی، کاغذ و غیره. پرتوهای ایزوتوپی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند شامل پرتوهای گاما و پرتوهای بتا هستند.

 

نکته برای اندازه گیری:
⒈هنگام آزمایش، به خواص مغناطیسی فلزی جمعی توجه کنید و زبری سطح صفحه استاندارد باید مشابه قطعه آزمایش باشد.
⒉در طول اندازه گیری سر کناری به سطح نمونه عمودی است.
⒊هنگام اندازه گیری به ضخامت بحرانی فلز پایه توجه کنید.اگر از این ضخامت بیشتر باشد، اندازه گیری تحت تأثیر ضخامت فلز پایه قرار نمی گیرد.
⒋هنگام اندازه گیری به تاثیر انحنای قطعه آزمایش بر اندازه گیری توجه کنید.بنابراین، هنگام اندازه گیری روی سطح نمونه منحنی غیر قابل اعتماد است.
⒌قبل از اندازه گیری، توجه داشته باشید که آیا سایر تجهیزات الکتریکی اطراف میدان مغناطیسی ایجاد می کنند، اگر با روش اندازه گیری ضخامت مغناطیسی تداخل داشته باشند.
⒍مراقب باشید هنگام اندازه گیری در گوشه داخلی و نزدیک لبه قطعه آزمایش اندازه گیری نکنید، زیرا ضخامت سنج عمومی به تغییرات ناگهانی شکل سطح قطعه تست بسیار حساس است.
⒎فشار را در حین اندازه گیری ثابت نگه دارید، در غیر این صورت بر روی خواندن اندازه گیری شده تاثیر می گذارد.
⒏هنگام آزمایش، به تماس مستقیم بین پروب ابزار و قطعه آزمایش توجه کنید، بنابراین ضخامت سنج اولتراسونیک در حال انجام سر مخالف برای حذف مواد متصل است.

 

کاربرد
1. ضخامت سنج لیزری از اصل بازتاب لیزر برای اندازه گیری ضخامت محصول با اندازه گیری و مشاهده هندسه میکروسکوپی سطح پردازش شده قطعات در ساخت مکانیکی استفاده می کند.این یک ابزار اندازه گیری دینامیکی غیر تماسی است.این می تواند به طور مستقیم سیگنال های دیجیتال را صادر کند و با رایانه های صنعتی متصل شود و به سرعت داده ها و مقادیر انحراف خروجی را به تجهیزات مختلف صنعتی پردازش کند.
2. هنگامی که ضخامت سنج اشعه ایکس از اشعه ایکس برای نفوذ به ماده مورد اندازه گیری استفاده می کند، تغییر در شدت اشعه ایکس به ضخامت ماده مربوط می شود.Cangzhou Oupu یک ابزار اندازه گیری پویا غیر تماسی برای اندازه گیری ضخامت مواد است..PLC و کامپیوتر صنعتی را به عنوان هسته می گیرد، داده های محاسباتی را جمع آوری می کند و مقدار انحراف هدف را به سیستم کنترل ضخامت آسیاب نورد برای دستیابی به ضخامت نورد مورد نیاز ارسال می کند.صنایع کاربردی اصلی: پردازش نوار و فویل فلزات غیر آهنی، پردازش نوار صنعت متالورژی.
3. ضخامت سنج کاغذ: مناسب برای اندازه گیری ضخامت فیلم های مختلف، کاغذ، مقوا و سایر مواد ورق زیر 4 میلی متر.
4. ضخامت سنج لایه نازک: برای اندازه گیری ضخامت لایه های نازک، ورق ها و سایر مواد استفاده می شود.دارای محدوده اندازه گیری گسترده و دقت اندازه گیری بالایی است.دارای ویژگی های خروجی داده، تنظیم صفر در هر موقعیت، تبدیل متریک و اینچ، خاموش شدن خودکار و غیره است.
5. ضخامت سنج پوشش: برای اندازه گیری ضخامت پوشش روی زیرلایه های فلزات آهنی و غیرآهنی استفاده می شود.
6. ضخامت سنج اولتراسونیک: ضخامت سنج اولتراسونیک بر اساس اصل بازتاب پالس اولتراسونیک برای اندازه گیری ضخامت است.هنگامی که پالس اولتراسونیک ساطع شده توسط پروب از طریق جسم اندازه گیری شده به سطح مشترک ماده می رسد، پالس به کاوشگر منعکس می شود و پالس اولتراسونیک به طور دقیق اندازه گیری می شود.زمان انتشار در ماده تعیین کننده ضخامت ماده مورد اندازه گیری است.انواع موادی که می توانند امواج مافوق صوت را با سرعت ثابت در داخل آن منتشر کنند، با این اصل قابل اندازه گیری هستند.

 

 

دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 5

 

مقاومت در برابر تداخل الکترواستاتیک، رطوبت، برای انطباق با محیط کاری پیچیده

 

دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 6

 

جنوب، شمال، برای انطباق مفید هستند - محیط دمای بالا 20 ~ 50 ℃

دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 7

شناسایی خودکار بستر مغناطیسی و غیر مغناطیسی

 

خرید خودروی دست دوم بهترین راه است.1 حادثه رانندگی مانند خودروی تصادفی پس از تعمیر و نگهداری، تشخیص آن از ظاهر دشوار است، اغلب ممکن است درهم و برهم باشد، برخی از تازه کارها را فریب دهد.

به طور کلی ضخامت رنگ اصلی خودرو بین 100-200 - um، و ضخامت رنگ وصله شده می تواند به طور قابل توجهی افزایش یابد، اما کمی نام استاندارد 500-1000: استاندارد کیفیت رنگ QCT، 484-1999.که بر اساس آن اولی: برای ساب کامپکت های ارزان و مقرون به صرفه خالص مقدماتی (قیمت برهنه کمتر از 50000) استانداردها، تینر رنگ آن کمتر از 90 um نباشد، می توان گفت که ضخامت رنگ مورد نیاز برای مدل های این کلاس کم است.کمتر از 90 میلی متر به عنوان رنگ برای برش گوشه ها. دوم: استاندارد 50000 یوان برای کلمه هر نوع استاندارد است، این استاندارد بهبود خواهد یافت.پایین نمی تواند کمتر از 120 um اعداد سخت باشد).کمتر از 120 ام به عنوان جری.

دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 8

دقت 2.5% گیج فشار دیجیتال MC-666 ضخامت سنج رنگ خودرو 9

روش اندازه گیری:

1 درب سمت بدنه پنج نقطه الف.B، CDE

2 سه برابر میانگین در هر نقطه اندازه گیری شد

3 با هم، میانگین پنج به طور متوسط

دوباره 4 تا میانگین ضخامت هر قسمت از بدن را بدست آورید