فشارسنج 75 میلی متری فولاد ضد زنگ 0-60kpa G3/8 فشارسنج برنجی با روکش نیکل

محل منبع چین
نام تجاری MC
گواهی CCC CE
شماره مدل YE-75
مقدار حداقل تعداد سفارش 10
قیمت usd8 piece
جزئیات بسته بندی کارتن
زمان تحویل 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه 1000

برای نمونه و کوپن رایگان با من تماس بگیرید.

واتس اپ:0086 18588475571

ویچت: 0086 18588475571

اسکایپ: sales10@aixton.com

اگر نگرانی دارید، ما به صورت آنلاین 24 ساعته راهنمایی می کنیم.

x
جزئیات محصول
دامنه فشار 0-60 کیلو در پاس دمای کاری -25-55
ارتباط threadG3/8 اندازه 75 میلی متر
مواد برنج با روکش نیکل نمایش دادن اشاره گر
برجسته

فشار سنج 75 میلی متری فولاد ضد زنگ

,

گیج فشار برنجی با روکش نیکل

,

گیج فشار اشاره گر قابل تنظیم 75 میلی متر

پیام بگذارید
توضیحات محصول

اندازه نام تجاری MC: 75mm رزوه 0-60kpaG3/8 برنج با اندود نیکل YE-75 گیج فشار گاز متان ساخت چین

فشار سنج

گیج های فشار ابزاری هستند که برای اندازه گیری فشار محیط در یک سیستم طراحی شده اند.اندازه گیری فشار در سیستم شما یک مرحله کیفیت حیاتی برای اطمینان از سازگاری محصول و بررسی ایمنی برای آگاهی از نشتی یا فشار ساختمان در یک سیستم است.قبل از تعیین یک گیج، مهم است که اصول اولیه فشار چیست را درک کنید.سپس فشار سنج صحیح را می توان بر اساس معیارهای انتخاب تعیین کرد تا فشار درون سیستم به طور دقیق اندازه گیری شود.حتی بهترین تجهیزات اندازه گیری نیز انحراف خاصی از مقدار واقعی ایجاد می کند.مهم است که بدانیم این دقت اندازه گیری چگونه تعریف می شود.گیج های دیجیتال در مقایسه با گیج های آنالوگ از دقت بالاتری برخوردار هستند.اگر می خواهید در مورد آن نوع بیشتر بدانید، مقاله ما را در مورد فشار سنج دیجیتال بخوانید.

 

مشخصات

اندازه:

75 میلی متر
دامنه فشار:

0-60 کیلو در پاس
دقت:
 
2.5
نام برند:
 
MC
ارتباط:

threadG3/8
نمایش دادن:

اشاره گر
مواد:
 
برنج با روکش نیکل
شماره مدل:

YE-75

 

فشارسنج 75 میلی متری فولاد ضد زنگ 0-60kpa G3/8 فشارسنج برنجی با روکش نیکل 0فشارسنج 75 میلی متری فولاد ضد زنگ 0-60kpa G3/8 فشارسنج برنجی با روکش نیکل 1فشارسنج 75 میلی متری فولاد ضد زنگ 0-60kpa G3/8 فشارسنج برنجی با روکش نیکل 2

مبانی فشار و اندازه گیری فشار

فشار بیانگر مقدار نیروی اعمال شده عمود بر سطح در واحد سطح است.در یک مایع یا گاز راکد، این مقدار نیرویی است که به دیواره ظرف در یک نقطه معین وارد می شود.

فشار استاتیک در همه جهات یکنواخت است.با این حال، یک سیال متحرک فشار اضافی را در جهت جریان اعمال می کند در حالی که تاثیر ناچیزی بر سطوح موازی با جهت جریان دارد (شکل 1).این فشار اضافی را فشار دینامیکی می نامند.فشار کل یک جریان (که به آن فشار ایستایی نیز می گویند) مجموع فشار استاتیک و دینامیکی در آن جریان است.

اگر ابزاری رو به جهت جریان باشد، فشار کل جریان را اندازه گیری می کند.ابزارهای مورد بحث در اینجا برای اندازه گیری فشار استاتیک در یک سیستم طراحی شده اند.

فشاراغلب به سه شکل اندازه گیری می شود:

  • فشار مطلقنشان دهنده مقدار کل نیرو در واحد سطح است.یک خلاء کامل دارای فشار مطلق صفر است در حالی که اتمسفر زمین در سطح دریا دارای فشار مطلق 1 atm است.
  • فشار سنجهمان چیزی است که اکثر فشارسنج ها نشان می دهند که فشار محیط نسبت به فشار اتمسفر است.این بدان معنی است که فشار گیج فشار مطلق منهای فشار اتمسفر است.اگر یک فشارسنج برای اندازه گیری فشارهای کمتر از فشار اتمسفر (معروف به فشار خلاء) طراحی شده باشد، ممکن است به عنوان "گیج خلاء" برچسب گذاری شود و منفی ممکن است حذف شود.برای نشان دادن اینکه یک اندازه گیری فشار نسبت به فشار اتمسفر است، حرف "g" پس از فشار واحد است، به عنوان مثال 50 psi g.
  • فشار دیفرانسیلبه سادگی اختلاف فشار بین دو نقطه داده شده است.برخی از گیج‌ها این اندازه‌گیری را برای ایجاد راحتی با حذف نیاز به کم کردن دو خوانش فشار در یک سیستم ارائه می‌کنند.
  • فشارسنج 75 میلی متری فولاد ضد زنگ 0-60kpa G3/8 فشارسنج برنجی با روکش نیکل 3فشارسنج 75 میلی متری فولاد ضد زنگ 0-60kpa G3/8 فشارسنج برنجی با روکش نیکل 4

انواع نصب و اتصال

  • اتصال رزوه ای استاندارد:این نوع سنج به سادگی در یک رزوه موجود پیچ ​​می شود.رزوه ها با استفاده از مهر و موم فشاری برای رزوه های مخروطی و O-ring برای رزوه های موازی آب بندی می شوند.
  • گیج فشار یکپارچه:این نصب گیج فشار توسط یک رزوه زن جای می گیرد.
  • گیج فشار فلنج:این نوع نصب برای کسانی که می خواهند فشار سنج را روی کابینت کنترل نصب کنند ارائه می شود.

معیارهای انتخاب

گیج های فشار دارای طرح های بسیار متنوعی هستند که هر کدام کاربردها و صنایع خاصی را ارائه می دهند.مهم است که با عوامل موثر بر انتخاب گیج مناسب برای سیستم خود آشنا شوید.Tameson مقالات متنوعی در مورد کاربردهای مختلف دارد که فشار سنج برای آنها استفاده می شود.اینها شامل فیلتر سنج استخر، گیج فشار خلاء، گیج کمپرسور و گیج فشار آب است.

نکات انتخاب ما را برای گیج فشار بخوانید تا در مورد تمام عواملی که برای تصمیم گیری در مورد فشار سنج لازم است بیشتر بدانید.